Nasi partnerzy

Poniżej znajdziesz listę producentów będacych partnerami programu SOLIDNY DEKARZ. To za zakupy ich produktów zdobywasz punkty, które następnie zamieniasz na nagrody.

Program wspierają

Poniżej przedstawiamy producentów wspierających program SOLIDNY DEKARZ. To za zakupy ich produktów zdobywasz punkty.

AVALINE

Marka własna należąca do Polskich Hurtowni Dachowych. AVALINE powstała z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji klientów. AVALINE oferuje produkty takie jak: okna dachowe, schody strychowe, pokrycia dachowe, rynny, membrany czy akcesoria dachowe. Wszystkie produkty są wykonane z najlepszych surowców dzięki czemu dają gwarancję spokoju na lata.

Więcej

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

Firma Roto to firma zajmująca się produkcją okien oraz przeznaczonych do nich akcesoriów. Producent posiada bardzo dużą ofertę produktów. Okna ROTO znane są ze swojej najwyższej klasy, nowoczesnych rozwiązań technologicznych i niepowtarzalnego designu. Produkty ROTO zapewniają najlepsze parametry cieplne, wysoką estetykę i brak problemów technicznych. Komfort i jakość - to najważniejsze atuty marki ROTO.

Więcej

AHI Roofing Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

AHI ROOFING to wiodący na świecie producent stalowych pokryć dachowych. Blachodachówki AHI charakteryzują się doskonałą jakością, atrakcyjną estetyką, a także najwyższą trwałością i odpornością na zniszczenia. Produkty są wytwarzane z ekologicznych materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii dzięki czemu blachodachówki AHI są przyjazne środowisku.

Więcej

VELUX Polska Sp. z o.o.

VELUX to największy producent okien w kraju. Oferuje szeroką gamę produktów takich jak: okna dachowe i świetliki tunelowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, kołnierze i produkty instalacyjne, systemy elektrycznego sterowania, system doświetleń modułowych dla budynków komercyjnych. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości.

Więcej

IVT Sp. z o.o.

Firma IVT specjalizuje się w produkcji i sprzedaży akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych. W ofercie można znaleźć takie produkty jak membrany dachowe, kominki wentylacyjne, produkty do dachów spadziowych czy komunikacje dachową. IVT posiada wyjątkowo szeroki asortyment, za pomocą którego można doskonale rozwiązać, nawet bardzo nietypowe problemy na dachu.

Więcej

Gebr. Laumans GmbH & Co. KG Ziegelwerke

Od 1896 roku firma LAUMANS tworzy niepowtarzalne dachówki ceramiczne, które do dziś cieszą się dużą popularnością. Dach wykonany z ceramicznych dachówek firmy LAUMANS łączy w sobie tradycję z innowacją, klasykę z nowoczesnością. Najnowocześniejsze metody produkcji zapewniają najwyższą jakość i optymalną wydajność.

Więcej

Rawlplug S.A.

Marka Rawlplug powstała w 1919 roku, w Wielkiej Brytanii, ale jej popularność szybko nabrała międzynarodowy zasięgu. Firma Rawlplug jest wiodącym producentem systemów mocowań na świecie. To ich produkty spajają budowle, maszyny, urządzenia i tysiące innych rzeczy na świecie. Dziś marka Rawlplug należy do polskiej firmy Koelner.

Więcej

ARDL

ARDL to firma zajmująca się produkcją profesjonalnej chemii budowlanej. W ofercie firmy można znaleźć takie produkty jak silikony naturalne, polimery hybrydowe, kleje poliuretanowe czy uszczelniacze akrylowe. Firma posiada certyfikat autoryzowanego partnera DL-Chemicals.

Więcej

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Więcej

ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

Elko-Bis jest największym polskim producentem systemów odgromowych. Firma zajmuje się produkcją na potrzeby zarówno budownictwa indywidualnego, jak i realizuje zamówienia na dla sektorów publicznych,, produkcyjnych i użyteczności publicznej. Produkty Elko-Bis montowane są na całym świecie zapewniając bezpieczeństwo milionom użytkowników każdego dnia.

Więcej

Galeco Sp. z o.o.

GALECO to czołowy dostawca systemów odprowadzania wody deszczowej ze 100% udziałem kapitału polskiego. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji rynien dachowych, systemów rynnowych, systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów płaskich, a także podbitki dachowej pcv.

Więcej

Partnerzy programu

Galeco Sp. z o.o.
BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.
AVALINE
Gebr. Laumans GmbH & Co. KG Ziegelwerke
AHI Roofing Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
ARDL
VELUX Polska Sp. z o.o.
ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.
IVT Sp. z o.o.
Rawlplug S.A.